Konfekce
Široký sortiment dámské a pánské konfekce pro dny sváteční i všední, do společnosti, do zaměstnání, na cesty i pro domácí nošení. Oblečení pro mladé i pro seniory, pro štíhlé i v nadměrných velikostech.

Doplňky
Teprve s pečlivě vybraným doplňkem je oblečení kompletní. Budete překvapeni, jakého efektu lze dosáhnout elegantním šátkem nebo šálou. Pánům můžeme nabídnout elegantní vázanku nebo motýlek. Šátek, šála, vázanka nebo třeba deštník jsou navíc velmi praktické drobné dárky, které vždy potěší.

Sportovní oděvy
Sem lze zařadit trička, trika, mikiny, sportovní bundy a především dámské i pánské plavky.

Prádlo
Kvalitní dámské prádlo, které je nejen příjemné na těle ale i krásně vypadá, přináší každé ženě pocit jistoty a sebevědomí. Decentní zdůraznění pěkného tvaru postavy i nenápadné potlačení případných drobných nedostatků je přání, které ženám může splnit vhodný typ prádla. V naší nabídce je kompletní sortiment - kalhotky, podprsenky, body i košilky. Kalhotky s nohavičkami, slipy i tanga. Podprsenky klasické, zmenšující, i push-up. Široká škála vzorů, velikostí, barev...

Obuv
Kompletní sortiment dámské, pánské i dětské obuvi včetně punčochového zboží, ponožek, vložek do obuvi, tkaniček, obouvacích lžic a čisticích prostředků.

Kožené zboží
Kabelky, dámské i pánské peněženky, pásky, manikúry, školní brašny a batohy.

Obuv Oděvy Doplňky | Obchodní filosofie | Skladba sortimentu | Služby zákazníkům | Kudy k nám

KONTAKT:

Telefon: 326 701 606
Fax: 326 701 606
El. adresa: eden.palatova@seznam.cz