> Snažíme se o osobní přístup k našim zákazníkům, vždy ale plně respektujeme jejich vůli a rozhodnutí. Pokud si zákazník přeje, rádi mu poradíme jak nejlépe zkombinovat střihy, materiály i barvy.

> Vzhledem ke skladbě našeho sortimentu, jsme schopni obléknout a obout zákazníky od hlavy až k patě. Tuto službu často využívají zákazníci, které čeká nějaká slavnostní příležitost.

> Našim zákazníkům nabízíme možnost individuálního doobjednání velikostí nebo barevného provedení dle přání (pokud je požadované zboží na skladě dodavatele).

> U konfekce, která byla zakoupena v našem obchodě, jsme schopni zajistit drobné krejčovské úpravy (zkrácení, zúžení,…).

> Nezlobíme se, když si zákazníci přijdou zboží nezávazně prohlédnout a vyzkoušet, aniž by bezprostředně uvažovali o jeho koupi. Ze zkušenosti víme, že zboží často vypadá jinak na věšáku a zcela jinak vyniknou jeho kvality, když je oblečeno. Proto svým zákazníkům doporučujeme, aby k nákupu přistupovali s rozvahou a trpělivostí a co nejvíce výrobků si u nás vyzkoušeli.

> Pokud si u nás vybere zboží zákazník, který je z větší vzdálenosti, ale nemá při sobě dostatek finančních prostředků a nemůže použít bankomat České spořitelny nedaleko našeho obchodu, nabídneme mu zaslání vybraného zboží na dobírku.

> Podnikatelům a organizacím nabízíme možnost nákupu na faktury.

> Na všechny u nás zakoupené výrobky poskytujeme dvouletou záruku. Případné reklamace se snažíme řešit rychle a hladce. Každý výrobek se může pokazit, ale tato okolnost by neměla ovlivnit vzájemnou důvěru zákazníka a prodejce.

Obuv Oděvy Doplňky | Obchodní filosofie | Skladba sortimentu | Služby zákazníkům | Kudy k nám

KONTAKT:

Telefon: 326 701 606
Fax: 326 701 606
El. adresa: eden.palatova@seznam.cz